O nas

Cześć, jeśli kliknąłeś w tę zakładkę pewnie zastanawiasz się kto za tym wszystkim stoi, i kto w sobotni ranek ślęczy z nosem przy mapie żeby wymyślić nowe miejsce na szybki wypad z Krakowa.

To ja, Marta Jabłońska. Z wykształcenia jestem geografem więc to, że mnie ciągle gdzieś nosi to norma. Do tego jestem trochę jak pies, który musi przynajmniej raz w tygodniu porządnie się wybiegać żeby zachować spokój ducha przez resztę dni. W związku z tym, razem z moim mężem Markiem, prawie co weekend kombinujemy gdzie by się tu ruszyć. Raz dalej, raz bliżej. Nie zawsze mamy czas na dłuższy wyjazd, z noclegiem czy z długim dojazdem, stąd pomysł, żeby zobaczyć coś ciekawego dookoła Krakowa, bo tu właśnie mieszkamy. Na szczęście okolice są bardzo urozmaicone, i Jura, i Beskidy, mnóstwo skałek, pagórków, lasów więc zdecydowanie jest gdzie się ruszyć.

Pomysł na bloga, zapoczątkowanego dla ułatwienia na Facebooku w 2016 roku, pojawił się gdy nie mogliśmy znaleźć w internecie żadnych innych pomysłów na wypad niż do Tyńca, Ojcowa czy Niepołomic, no bo ile można. Ku naszemu zdziwieniu okazało się, że całkiem sporo osób zainteresowały nasze propozycje na te mikrowyprawy.

W 2017 roku dołączył do naszego zespołu jeszcze jeden mały podróżnik – Witek.

Jeśli korzystasz z naszych poleceń i doceniasz wysiłek, który wkładamy w tworzenie tego bloga w ramach podziękowania możesz nam zawsze postawić kawę 🙂

Postaw mi kawę na buycoffee.to